Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Stargate: Jintuitares (SGJ)

Rasi a Národy

Tau'ri

image

image

image

Základny (Planety):SGC (Země) + Expedice Atlantis (čtvrtá známá planeta) Sitnalta též Aditnalta) + Expedice Orbos (Orbosika) + Expedice Jintuitares (Inroguieas (čti:Inroqieas) + Alpha (Alpha) + Beta (Beta) + Gama (Gama) + Ceta (Ceta) + Delta (Delta) a pár dalších (Celí seznam sem snad dávat nemusim , ne?

Popis:Přece výte jak vypadáte , nebo ne?

Politika: Různorodá

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

Ingucerini (čti: Ingwuceryni)

Základny (Planety): současně neznáme žádnou jen jednu bývalou zvanou: Jintuitares (Inroguieas(čti:Inroqieas)

Popis: Velmy Inteligentní ale dlouho se o nih neslišelo. Doufáme že je někdy uvidíme ale jisté to neni. Tato rasa je tak vyspělá že i o Anticích si mysleli že jsou na úrovni stejné jako neandrtálci pro nás.

Politika:Neznámá ale domníváme se že se moc neliší od antiků jen je o něco inteligentnejší

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Wraithi (čti:Vrejti nebo Vrajti)

image

image

image

Základny (Planety): Miliony (věčina v Pegasu)

Popis:  Vypadajý velmy ohavně. Většina má tzv. Krmnou ruku nasití se jen pomocí krmné ruky a většina jí i normální jídlo ale jen kvuli  potěšení. Máme zde ale i pár hodných Wraithů první pokus jim odstranit Krmnou ruku nevyšel a málem umřeli protože neměli spůsob jak se nakrmit a někteří se zbláznili.

Politika: Různorodá ale většinou jsou nepřátelé lidí , takže Nepřátelská (Válečnická)

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-..-.-.-.--.-..-...--.-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Zalogardo 

Základny (Planety):Domovskou planetou je Zallergota jinak jsou vládci 65% galaxie které my říkáme (nesprávně) Dvojče Mléčné Dráhy nebo také Domal ale ve skutečnosti se jmenuje podle půvpdních obyvatel Inquogeras což je v jazyce Dobrých Alteránů (Antiků) stejně jako v jazyce Zlých Alteránů (Oriů): Inteliqens Galaxi a v našem Inteligentní Galaxie. 

Popis:Jsou ze 65% vládci galaxie které my říkáme (nesprávně) Dvojče Mléčné Dráhy (protože vypadá skoro stejně jako Mléčná Dráhá) nebo také Domal ale ve skutečnosti se jmenuje podle původních obyvatel Inquogeras tak to říkali Alterané této galaxii také jí říkali původně Inteliqens Galaxi což je v nasem jazyce Inteligentní Galaxie jsou vlastně Příbuzní Goa'uldů protože původně byli taky hadi Goa'uldi jsou vlastně mladší verzý. 

Tito Zalogardo (rádoby bohové) byli dříve tak Inteligentní že dokonce proskoumali i oblast mimo vesmír což znamená že se nějak dostali z uzavřené koule která je díky svému tvaru nekonečná ale zároveň Konecná ale tohle alterání vůbec nevědí vlastně toto lidé oběví až se seriál rozjede zatim ani nevym do které serie jestli vůbec dám to že najdou jejich odkaz Trochu jsem se inspyroval Goa'uldy a tito Zalogardové jsou původně hadi kteří vyrostli až do výšky minimálně 160 cm a maximálně dorůstají výšky 300cm nejvysší z nich má pravděpodobně až 321cm a také jim narostli ruce z delšímy a hubenějšímy prsty než má člověk též jsou ohebnější a odolnější mají regeneraci tak vysokou že do nich musíte vystřílet až 1 000 000 kulek než ho zabyjete a později získají i nějaký slabší silový štít a možná že nikteří opět nabyjí svých vědomostí a budou tak chytří že budou mít vědomosti celého vesmíru a dokonce i toho co je mimo něj (já tomu v oblibě říkám Bělmo Existence protože je to co je mimo vesmír tak daleko za chápáním lidí. (hned vysvětlim proč je to mimo chápání lidí) Protože všichni tvrdí ,,Vesmír je nekonečný" a někteří tvrdí ,, Vesmír je nekoneční a fantazie je omezena jen velikostí vesmíru což znamená že Fantazie je velká jako vesmír"

Takže je fantazie logicky Nekonečná ale nikoliv nepřesahuje nekonečno.

(ale to jsem tak trochu odbočil)

Takže si sami můžete domyslet jakou hrozbou by bylo pokud by se tak stalo (Existovala by jediná možnost jak je porazit a ta možnost by byla nějak zjistit jak se těch vědomostí zbaví takže až se dostanu k tomu že získali zase ty vědomosti mohli by jste my každý kdo toto bude číst psát do vzkazů nikoliv E-mailu , jak by jsme mohli zjistit jak se zbavyly těch vědomostí a možná by jste mi mohly pomoci i jak se zbavyli vědomostí) 

ale to jsem zase tak trochu odbočil

no a tito Zalogardové si někteří dokonce myslí že bohy jsou.

Tak dlouho oblbovali ostatní až nakonec dokázali oblbnout samy sebe a dokonce se tim že přišli Tau'ri jako odboj proti nim a to je postupně rozhádá že nakonec budou jako goa'uldi na začátku Stargate SG-1 potom se možná zase spojí a ke konci jejich vlády by mohli zase válčit a pak když už budou tak oslabení tak teprve nabudou původní inteligence a spojí se to už budou mnohem , mnohem , mnohem , mnohem , mnohem nebezpečnější než Oriové.

Politika: Většinou my jsme bohové a pokud bude někdo tvrdit opak budou buď náležitě popraveni a odpraveni a odklizeni nebo pokud se zblázní budou opět popraveni , odpraveni ale nebudou odklizeni pokud by jejich sliva enbyla v době nebo před dobou co byli blázni že nejsme bohové (Tak to vydíte. Nepřipomýná vám to něco?)

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Xagcolové (čti: Xagkhůlové)

Základny (Planety):  Vlastní hromadu planet ale většinou je předají Zalogartům a pracují na nich tim pádem i bydlí.

Popis: Věří že Zalogartové jsou jejich bohové a slouží jim jsou jen o něco málo vyspělejší než my vlastně mnohem vyspělejší ale tají to (zřejmě jsou podvědomě přesvědčeni že to v co věří neni pravda tedy alespoň po tom co SGJ-1 Společně z několika neuplnýmy SGJ-Teamy zabyli jednoho z jejich bohů. (tento poppis sedí na většinu znich) vypadají jako lidé (zřejmě předchůdci Germánů (Němců)

Politika:  Různorodá (většinou jim ji udávají Zalogardové)

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Gealdrtalci

Základny (Planety): Domovskou planetou jim je Gealdia.

Popis: Jsou na stejné úrovni jako Neandrtálci a věří že Zalogarti jsou bohové vlastně oni neznají slovo bůh ale mýsto něj používají Zalogart. Ale na druhou stranu pro ně je kouzlo i propiska (tužka).

Dosahují výšky max. 180cm (alespoň já jsem vyšího neviděl).

Politika: Prakticky žádnou nemají. (poslouchají své bohy (Zalogarty) na slovo)

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Gnekgorxaks

Základny (Planety): (doplnim)

Popis: Mají čtyři prsti na rukou, šest na nohou,

jsou visocí 250-400cm. Používají technologii která je oslabuje a musí se dobíjet ano čtete správně Gnerkgorxaksové se musejí dobýjet a nejde tady o zbraně ale o ně samotné mají pětkrát odolnější stavbu těla než lidé a dvakrát lepší regeneraci a v boji sázý více na odolnost a na rychlost. Jejich lodě pilota připoutají a už se znich nemůže dostat pokud jej nenahradí někdo jiný jinak se loď rozpadne. 

Politika:Spojenci(přátelé)

 

 

TOPlist